Raidlight Top Mountain Run

Hava hafif soğuk ama öğleden sonra açacak gibi… Ya da şöyle düşünün koşuyorsunuz ama aniden karşıdan bir rüzgar esmeye başladı. Veya tırmanış yapacaksınız ama sonra inişte çok terlemek istemiyorsunuz öyle mi? O zaman Raidlight Top Mountain Run üst katman tam sizin için ideal çözüm…

raidlight-top-mountain-run-top-men (4)

Tamamen yeniden geri dönüştürülmüş polyester malzemeden yapılmış, 165 gram ağırlığında nefis bir katman. Kollarının arka ve sırt kısmının tamamen elastik file malzemeden yapılmış olması sizin sırt çantası ile koşarken ve hareket ederken terlememenizi sağlıyor. Ekstra göğüs koruması ise karşıdan gelen rüzgarlara karşı ciğerlerinizi koruyor.

raidlight-top-mountain-run-top-men (3)

İçinize giyeceğiniz kolsuz bir alt katman ya da Tshirt ile ikinci katman olarak kullanabileceğiniz Raidlight Top Mountain Run ‘ın bilekleri lastikli ve yakasında küçük bir fermuarı var. Sağ kol üstünde anahtar, kredi kartı ve para için ise küçük bir fermuarlı cep bulunmakta.

raidlight-top-mountain-run-top-men (7)

Bileklerinizde bulunan küçük lastik halkalardan ise parmaklarınızı geçirerek elastik olan kolları daha uzatarak katmanın kollarının hareket etmesini de engelleyebilirsiniz.

raidlight-top-mountain-run-top-men (2)

Aşağıdaki fotoğrafta kolların nasıl şeffaf file ile kaplı olduğunu görmektesiniz.

raidlight-top-mountain-run-top-men (5)
Genelde rüzgarlı günlerde yanıma alıp çantama ya da bel çantama koyuyorum ve ani bir rüzgarda hemen çıkarıp kullanıyorum. Basit ama kullanışlı bir ürün.

raidlight-top-mountain-run-top-men (6)

Bu ürünümüzü satın almak isterseniz aşağıdaki bağlantılarımıza tıklayabilirsiniz. Normalde 69 Euro olan ürünün fiyatı kampanyalı 149 TL + Kargo bedeli ile satılmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir